The book which is literally out of this world. Download and read it for yourself!

Raeliečių Judėjimas

Ką daryti, jei, iš UFO pastebėjimus, kad kartojasi kiekvienais metais tūkstančiai, vienas asmuo, kuris faktiškai įvykdė keleivių - "vairuotojas" vienos iš šių NSO? O kas, jei šis asmuo buvo suteikta informacija pagal šio kosmoso yra ta, kad paaiškino, slaptas istorija gyvybės Žemėje ir jos kol ateityje? Ir ką daryti, jei visa ši informacija buvo paskelbta prieš kelis dešimtmečius ir kurias pripažįsta tūkstančiai žmonių, įskaitant mokslininkai ir istorikai?
Ar ne jūs norite skaityti tokia knyga?
Ši svetainė suteikia jums galimybę skaityti sau ypatingų "Pranešimas", kad ateina iš anapus žvaigždžių.
Per 27 metų amžiaus, Claude Vorilhon (dabar žinoma kaip "Rael") gyveno jo aistra kaip lenktynių automobilio vairuotojas ir žurnalistas. Tai buvo keisti m. gruodžio 13 d. 1973 metų, kai, jo pakeliui į darbą, jis buvo NSO susidurti, kad transformuoti savo gyvenimą visiems laikams. Nuo tos dienos į priekį, jis gastroliavo pasaulyje papasakojo apie savo neįtikėtinai patirtį interviu žiniasklaidai ir konferencijose.
Klausyti Rael kaip jis išsamiai aprašo ką jis gyveno tą dieną.
Per savo nežemiškos susitikimus, Rael gavo serijos pranešimų, kad kalbama apie visus žmogaus gyvenimo aspektus. Ar domitės slypi senovės istorija, šiuolaikinio mokslo, NSO, religinių raštų ar net mokslinės fantastikos, gausite naują perspektyvą nuo radote laiko juos skaityti.
Šis vaizdo apibendrina kai kuriuos pagrindinius klausimus perdavė Rael.