Książka, która dosłownie jest spoza tego świata. Pobierz ją i przeczytaj by się o tym przekonać!

Ruch Raeliański

Co, jeśli spośród tysięcy osób, które co roku są świadkami zjawiska UFO, nagle jedna z nich faktycznie spotkała się z 'pilotem' owego pojazdu? I co, jeśli taka osoba otrzymała od tejże istoty informacje, które wyjaśniają tajemnicę historii życia na Ziemi, które rzutują także na przyszłość ludzkości? I co, jeśli taka przekazana informacja została opublikowana w formie książkowej dziesięciolecia temu, oraz uznana za prawdziwą przez rzesze ludzi, wliczając w to naukowców i historyków?
Czy nie chciałbyś przeczytać takiej książki?
Ta strona internetowa daje ci możliwość przeczytania w domowym zaciszu tego wspaniałego 'Przesłania', które przybyło na Ziemię prosto z gwiazd.
W wieku 27 lat Claude Vorilhon (obecnie znany jako “Rael”) poświęcał wiele czasu własnej pasji życiowej, jaką były wyścigi samochodowe (kierowca rajdowy) i dziennikarstwo motoryzacyjne. To miało ulec zmianie 13 grudnia 1973 roku, gdy w drodze do pracy miał kontakt z UFO. Zdarzenie to miało permanentnie odmienić jego życie. Począwszy od tego dnia zaczął podróżować po świecie informując media, zwołując konferencje prasowe, oraz udzielając wywiadów dotyczących tego wspaniałego wydarzenia, którego stanowił znaczącą część.
Posłuchaj Raela, jak opisuje w szczegółach to, co przeżył tamtego dnia.
Poprzez spotkania z istotami pozaziemskimi Rael otrzymał kolejne części Przesłania, które dotyczą wielu aspektów ludzkiej egzystencji. Bez względu na to, czy interesujesz się starożytnością, osiągnięciami nowoczesnej nauki, zjawiskami UFO, starożytnymi przekazami religijnymi, czy nawet fantastyką naukową, otrzymasz zupełnie nowe spojrzenie na te zagadnienia, i to za każdym razem, gdy będziesz czytał Przesłanie.
Ten film podsumowuje główne punkty Przesłania powierzonego Raelowi w trakcie jego kontaktów.