The book which is literally out of this world. Download and read it for yourself!

Raeliečių Judėjimas

Praneðimas

Per šimtmečius, mokslininkai buvo aptarti dvi pagrindines galimybes kilmės ir gyvenimo prasmę. Kai kurie siekia aukštojo Filosofinis aspektas, kurių jie negali rasti evoliucijos teorija, o kiti atmesti kaip neracionalus bet kuri nuoroda į Visagalis Dievas.
Bet kas, jei kitos teorijos, viena protinga ir su filosofinio gylio, būtų galima gauti?
Tai, ką "Pranešimas" siūlo: Prieš tūkstančius metų, mokslininkai iš kitos planetos atvyko į Žemę ir sukūrė visų gyvybės formų, įskaitant žmones, kuriems jie sukūrė savo įvaizdį. Nuorodos į šiuos mokslininkus ir jų darbus galima rasti senovės tekstuose daugelyje kultūrų. Dėl jų labai pažangios technologijos, jie buvo laikomi dievais mūsų primityvūs protėviai ir kuris dažnai vadinamas "Elohim" kuris senovės hebrajų reiškė "tie, kurie atvyko iš dangaus".
Nepaisant to, kad daugiskaitos žodis, Pasiuntinys buvo mistranslated bėgant į vienaskaitą "Dievas" nuoroda, kuri atsiranda šiuolaikinės Bibliją.
Nepaisant to, šie žmonės, kurie atėjo iš dangaus (Pasiuntinys) išsilavinusių žmonija per su įvairių pasiuntiniai padėti amžiaus (taip pat vadinamas pranašai), su kuriais jie padarė susisiekti. Kiekvienas pasiuntinys buvo suteikta žinutę tinka supratimo lygį, galiojančias tuo metu, kurių pagrindinis tikslas formuojant pagrindinius principus be smurto ir pagarbos. Kai žmonija pasiekė pakankamą mokslinį supratimą, Pasiuntinys nusprendė save labiau juntama UFO pastebėjimus ir suvokti savo galutinį pranešimą. Raelis buvo dvi misijas: skleisti, kad paskutinis pranešimas apie Žemę ir rengiant ambasada pasveikinti mūsų kūrėjai puses.

Ateistas "Protingo Dizaino Teorija" siūlo racionalų sprendimą sena diskusija tarp Dievo tikinčiųjų ir evoliucionistai. Tai suderinama ne tik su šiandienos mokslo atradimų, bet ir su senovės istorijos sąskaitų visų kultūrų.
Tačiau nereikia manyti, žodį. Skaityti Intelligent Design - Message from the Designers už save ir padaryti savo mokslinių tyrimų.
Mes garantuojame jums niekada pažvelgti į pasaulį taip pat dar kartą!